Wystawa fotografii Katarzyny Paciorek

Katarzyna Paciorek

z zawodu inżynier Edukacji Techniczno-Informatycznej, z zamiłowania fotograf, a z powołania żona i mama. Aktualnie mieszkam w Bukowie, wychowywałam się w Mogilanach. Moja przygoda z fotografią rozpoczęła się w 2008 roku. Jestem samoukiem, a wiedzę doskonalę za pomocą książek i cennych uwag od osób z tą samą pasją. Staram się pracować nad własnym stylem i udoskonalać swoją pasję. Przy pomocy aparatu zatrzymuję każdą ulotną chwilę i czerpię satysfakcję ze stworzonych fotografii.
Moje nagrody i wyróżnienia:
- pierwsze miejsce w II etapie konkursu fotograficznego „Skarby Blisko Krakowa w obiektywie …” – WIOSNA;
- trzecie miejsce w I etapie konkursu fotograficznego „Skarby Blisko Krakowa w obiektywie …” – ZIMA;
- wyróżnienie w Gminnym Konkursie Fotograficznym pn. „Światło w obrazie” – kategoria dorośli;
- wyróżnienie w Gminnym Konkursie Fotograficznym pn. „Portret przyjaciela” – kategoria dorośli;
- drugie miejsce w konkursie fotograficznym pod hasłem „Kraków jest nasz” organizowanym przez Wisłę Kraków SA
Wystawa „Zimowy czas” przedstawia fotografie wykonane w Gminie Mogilany. Na większości z nich widzimy jeden ze skarbów – Zespół Dworski Konopków w Mogilanach -miejscowości w jakiej się wychowałam i dorastałam. Zapraszam do obejrzenia wystawy i zapoznania się z moimi pracami.
Katarzyna Paciorek