Wspomnienie wakacji - konkurs plastyczny

Czytaj więcej...

Pożegnanie lata - fotorelacja

Czytaj więcej...

Potańcówka - pożegnanie lata

Czytaj więcej...

OFERTA ZAJĘĆ NA ROK KULTURALNO-OŚWIATOWY 2023/24

Czytaj więcej...

OFERTA PRACY

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Mogilanach zatrudni pracownika na stanowisko Kierownika Gminnej Biblioteki Publicznej w Mogilanach z Filią Biblioteczną w Konarach.

Czytaj więcej...

Plenerowe Warsztaty Malarskie 2023

W dniach od 31 lipca do 4 sierpnia po raz czwarty odbył się w Gminie Mogilany plener malarski. Główną tematyką powstałych prac był dwór Konopków w Mogilanach oraz piękne i zabytkowe otoczenie parku wokół dworu. W tym roku grupa uczestników pleneru, korzystając z możliwości bardziej stacjonarnych warsztatów, chętnie sięgnęła do technik malarstwa olejnego, które to, wymagają w plenerze większego wysiłku logistycznego i technicznego.

Czytaj więcej...

Wakacje z kulturą, czyli półkolonie w GOK

Pierwsze tygodnie lipca to czas szczególnej radości dla najmłodszych. Powód jest niezwykle prosty - na dobre rozpoczęły się wakacje, a wraz z nimi letnie półkolonie organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach. Przez trzy kolejne tygodnie lipca dzieci brały udział w rozmaitych atrakcjach i wycieczkach. Były harce w parkach, spotkania ze strażakami, wycieczki do Krakowa, lody, leśne podchody i wycieczki do kina.

Czytaj więcej...

3. SPINKA KRAKOWSKA - Przegląd Folklorystyczny- film

Czytaj więcej...

Podkategorie