Wystawa malarstwa - Zofia Kamińska

ZOFIA KAMIŃSKA

Zofia Kamińska o swoim malarstwie mówi że jest związana ze sztuką w sposób praktyczny, mając oczywiście na myśli swoje zawodowe doświadczenia jako makijażystka. Sztukę makijażu Pani Zofia od kilku lat przeniosła na blejtram można by tak to ująć. Spod pędzla Malarki wychodzą kwiaty, pejzaże a ostatnio również malarskie formy abstrakcyjne. Całość ujęta w wysmakowaną i przemyślaną kolorystykę. Talent i duży zmysł obserwacji pozwala Artystce sięgać po najbardziej trudne tematy i ze swobodą i radością tworzenia, przenosić je na płótno i papier. Zofia Kamińska jest uczestniczką warsztatów rysunku i malarstwa w Gminnym Ośrodku Kultury w Mogilanach, swoje prace prezentowała na wystawach: Krakowskie Forum Kultury - Klub Kazimierz oraz Dom Kultury „Mirage”

Brała również udział w plenerach malarskich.

kontakt:

www.facebook.com/zofia.kaminska