Sukcesy wokalistek

Wraz z rozpoczęciem nowego roku kulturalno – oświatowego 2017/2018 uczestniczki zajęć wokalnych GOK-u mogą poszczycić się pierwszymi sukcesami.

Wiktoria Gnot wzięła udział w Ogólnopolskim Programie Dydaktyczno – Kulturalnym „Wygraj Szansę”. Organizatorem konkursu była TV Media Agencja Telewizyjno – Estradowa (Dział Muzyki i Rozrywki,). Wiktoria zajęła I miejsce. Uczestniczki zajęć wokalnych zostali także zgłoszeni do XV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dzieci i Młodzieży „Nad Wierną Rzeką”. Do pierwszego etapu Festiwalu, zgłosiły udział Wiktoria Gnot, Sylwia Sechman i Natalia Tylek. Na Festiwal, który odbył się 4 listopada 2017 roku w Małogoszczu, zakwalifikowały się Wiktoria i Sylwia, co jest ogromnym sukcesem ze względu na bardzo wysoki poziom tegorocznego Festiwalu.

Gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w dalszych etapach muzycznej kariery.