Bajkowy Bal Karnawałowy

W sali budynku OSP- Mogilany, Gminny Ośrodek Kultury z myślą o najmłodszych zorganizował karnawałowy Bajkowy Bal. Mogliśmy spotkać się z wróżkami, księżniczkami, aniołkami, czarownicami, batmanami, hulkami, policjantami i trudno wszystkich wymienić, gdyż pomysłowość dzieci i rodziców nie zna granic. Było barwnie, kolorowo i wesoło. Kto nie miał kreacji karnawałowej również mógł wziąć udział w zabawie. A trzeba przyznać, że zabawa była przednia. Zadbała o to Firma Artystyczna „ochy i achy”, która dwoiła się i troiła, aby każdy wybrał „coś” dla siebie. Były tańce, konkursy, quizy i mnóstwo nagród.

O nagrody i poczęstunek zadbał Ośrodek Kultury w Mogilanach. Przez cały czas trwania zabawy można było skorzystać z profesjonalnego „makijażu”, aby jeszcze piękniej móc się zaprezentować.

Chcielibyśmy się z Wami spotkać za rok,(a to już tylko 11 miesięcy) więc ćwiczcie kondycję i wymyślajcie stroje.

Do zoboczenia!!!