Katalog on-line w GBP w Mogilanach

KATALOG on-line

Z przyjemnością informujemy, że oddajemy do Państwa dyspozycji internetowy katalog naszej biblioteki. Od teraz każdy użytkownik biblioteki może bez wychodzenia z domu, za pomocą internetu, sprawdzić czy poszukiwany tytuł znajduje się w zbiorach biblioteki. W zakładce Biblioteka na stronie www.gok.mogilany.pl umieściliśmy dla Państwa link do katalogu on-line. Mamy nadzieję, że taka forma dostępu do książek usprawni ich wybór.

Jesteśmy w trakcie aktualizacji księgozbioru dlatego o starsze pozycje książkowe prosimy pytać bezpośrednio w Bibliotece.

Tymczasowo można korzystać tylko z opcji wyszukiwania. Wskazówki dla osób chcących skorzystać z elektronicznego katalogu bibliotecznego:
• Katalog on-line umożliwia wyszukiwanie książek poprzez wybranie opcji: autor, tytuł, sygnatura, hasło przedmiotowe i inne;
• Wielkość liter nie ma znaczenia.
• Dane autorów należy wpisywać w kolejności: NAZWISKO IMIĘ.
• Aby wpisać poprawnie hasło przedmiotowe należy sformułować główny temat (np.: Dziecko, Pedagogika specjalna) lub skorzystać z INDEKSU haseł.
• Aby uszczegółowić wyszukiwanie można użyć opcji „słowa w wybranych indeksach” oraz „słowa w dowolnym indeksie”.