Wakacje 2019

Zajęcia we wszystkich pracowniach zakończyły się. Po wielu miesiącach pracy przyszedł czas zasłużonego odpoczynku. Aby dobrze go rozpocząć Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach organizuje imprezę „Powitanie wakacji” w dniu 30 czerwca (niedziela) w godz. 14.00 – 18.00 w mogilańskim parku. Na te kilka godzin park zamieni się w „park rozrywki”. Będą: zjeżdżalnie, dmuchańce, euro- bungee, ścianka wspinaczkowa, malowanie buziek, zabawy z animatorami.

Zadbamy również o poczęstunek: soczki, lody, wata cukrowa, popcorn. Cały pakiet atrakcji tj. wstęp, zabawy i poczęstunek gratis!

Szczególnie zapraszamy naszych uczestników zajęć, ale mile będą widziane wszystkie dzieci, które w tym dniu odwiedzą park. Dla wszystkich starczy miejsca. Bawcie się, odpoczywajcie, a od października wracajcie na zajęcia. Pełna oferta zajęć ukaże się pod koniec sierpnia. Zapisy rozpoczną się we wrześniu.

Wszystkich, którzy nie potwierdzili kontynuacji uczestnictwa w zajęciach w pracowniach muzycznych (pianino, skrzypce, gitara) i wokalnych, bądź rezygnują z zajęć w tych pracowniach prosimy o kontakt z nami. Sprawa jest ważna, gdyż nie posiadając takiej informacji będziemy przyjmować zapisy nowych chętnych - zainteresowanych.

GALERIA ZDJĘĆ