Sukcesy wokalistek.

24 Konkurs Piosenki „Wygraj Sukces”- eliminacje wstępne.

Konkurs odbył się 24 kwietnia br. w Centrum Kultury Św. Jadwigi w Krakowie. Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach reprezentowało 5 wokalistek: Aleksandra Hachlica, Magdalena Kumala, Sylwia Sechman, Urszula Strzebońska i Zuzanna Węglarz.

Do dalszego etapu tj. przesłuchań regionalnych zakwalifikowały się: Sylwia Sechman i Urszula Strzebońska, a wyróżnienia otrzymały: Aleksandra Hachlica i Zuzanna Węglarz. Kwalifikacje regionalne odbędą się 11 czerwca br.VI Małopolski Wiosenny Festiwal Piosenki i Poezji PORA WIATRU.

Konkurs odbył się 26 kwietnia 2019 r. w Centrum Kultury Podgórza „Klub Wróblowice”. W konkursie wzięły udział 4 wokalistki: Aleksandra Hachlica, Magdalena Kumala, Urszula Strzebońska i Urszula Węglarz.

W kategorii soliści 11-14 lat, wyróżnienia otrzymały: Urszula Strzebońska i Zuzanna Węglarz. Koncert laureatów wraz z rozdaniem nagród odbył się 10 maja.

W VI Małopolskim Wiosennym Festiwalu Piosenki i Poezji PORA WIARRU, wzięły także udział dwie wokalistki przygotowane przez Panią Elżbietę Dryja- Król. Katarzyna Tylek zdobyła II miejsce, a Małgorzata Młynarczyk wyróżnienie. Gratulujemy, bo to pierwszy duży sukces wokalistek, które zaczęły zajęcia wokalne w naszym Ośrodku w grudniu 2018 roku.VII Krakowski Festiwal Piosenki „DEBIUTY 2019”.

Konkurs odbył się 27 kwietnia 2019 r. w Młodzieżowym Domu Kultury „Dom Harcerza” w Krakowie. Nasz ośrodek reprezentowały 4 wokalistki: Aleksandra Hachlica, Magdalena Kumala, Urszula Strzebońska i Zuzanna Węglarz. W kategorii soliści 13-14 lat, II miejsce otrzymała Zuzanna Węglarz. Koncert laureatów i wręczenie nagród odbędzie się 30 maja. Wokalistki do konkursów i festiwali przygotowała Pani Małgorzata Strzebońska-Sroka.