Katarzyna Paciorek - wystawa fotografii
KATARZYNA PACIOREK


Witaj! Bardzo się cieszę z Twojej obecności na wystawie zdjęć MAGIA NATURY, których jestem autorką. Jestem mamą fantastycznych dzieci, żoną najlepszego męża, fotografką. Ukończyłam Akademie Górniczo Hutniczą w Krakowie zdobywając tytuł magistra inżyniera. Lubię pyszną kawę, dobrą książkę, podróże i góry. Uwielbiam spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

Fotografuje pary, rodziny, ważne wydarzenia a także wykonuje sesje wizerunkowe i lookbookowe. Fotografując daję z siebie zawsze 100%, nie ważne czy jestem w pracy czy fotografuję dla siebie. Swoje początki w fotografii rozpoczęłam właśnie od zdjęć przyrody. To właśnie ta kategoria fotografii pozwala mi w pełni odpocząć i zrelaksować się. Przeplatam kadry krajobrazów z portretami. Uwielbiam wychodzić na spacery i zwyczajnie łapać te ulotne chwile które tworzy sama natura.

MAGIA NATURY trwa nieustannie - wystarczy zagłębić się delikatnie w otaczający nas świat i okazuje się, że można dostrzec dużo więcej. W tym momencie najbliżej memu sercu są tatrzańskie krajobrazy, mogłabym patrzeć na nie godzinami. Część zdjęć wykonuję w złotych godzinach, a część podczas dnia. Nie zawsze magiczny moment dzieje się o wschodzie czy zachodzie słońca, ale tak, te dwie pory dnia mają w sobie pewną moc która przyciąga. Z mojego punktu widzenia wschody słońca są najatrakcyjniejsze. Są zarezerwowane dla tych osób którym chce się wstać, czasem o nieludzkiej porze. Zdecydowanie warto poświęcić te kilka godzin na to by być świadkiem kolejnego wschodu słońca. Poza wschodami umiłowałam sobie mgłę która potrafi wytworzyć magiczne scenerie, a jej najlepszym kompanem jest oczywiście słońce, duet idealny! Wierzę, że przede mną jest jeszcze masa pięknych chwil które warto zatrzymać w kadrze.

Swoimi zdjęciami natury dzielę się przede wszystkim na Instagramie @paciorekkasia oraz na facebooku www.facebook.com/KatarzynaPaciorekfotografia Znajdziesz mnie również na Instagramie @katarzynapaciorek.fotografia gdzie na zdjęciach zatrzymuje emocje i ważne momenty oraz mojej stronie internetowej www.katarzynapaciorek.pl

Będzie mi miło jak zajrzysz do mnie i zostaniesz na dłużej.

Katarzyna Paciorek

kontakt@katarzynapaciorek.pl

tel.: 503512353