KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK

Goście, którzy w niedzielny wieczór 10 stycznia br. odwiedzili Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach, wzięli udział w dwóch ważnych wydarzeniach kulturalnych.
Pierwszym z nich był koncert kolęd i pastorałek, drugim zaś finisaż wystawy malarstwa Pani Anny Fornelskiej.

O ciepłe brzmienie kolęd i pastorałek zatroszczyli się wykonawcy zespołów wokalnych SAMPEL i BRA-BRE-BRI.

Piękny śpiew zespołów rozgrzał serca słuchaczy. Było wzruszająco i uroczyście, ale to już taki czas i czar Świąt Bożego Narodzenia i kolędowania.
Zagłębiając się w ten cudowny nastrój wysłuchaliśmy polskie i obcojęzyczne utwory. Zespoły stworzyły magiczny klimat, który dało się zauważyć na twarzach przybyłych gości. Koncert pozwolił nam nadal trwać w świątecznej atmosferze, a ciepłe przyjęcie i gromkie oklaski wynagrodziły trudy przygotowań do koncertu. Dopełnieniem niedzielnego koncertu było wspólne kolędowanie.

Podczas wspaniałego koncertu wystąpili: Patrycja Kaim Krystyna Saugo – Surówka i Anna Ożóg (SAMPEL) oraz Natalia Tylek, Ewa Pawlik, Kamila Tylek, Ewa Czop, Sylwia Sechman i Katarzyna Juraszek (BRA-BRE-BRI).
Po koncercie Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Mogilanach, zaprosiła wszystkich na finisaż wystawy malarstwa Pani Anny Fornelskiej. Na przybyłych gości czekał także słodki poczęstunek.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólne kolędowanie.

Małgorzata Budek
GOK Mogilany