Wakacyjny Rodzinny Maraton Zumby

Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach, podobnie jak w roku ubiegłym, zorganizował wydarzenie kulturalne pn. „Wakacyjny Rodzinny Maraton Zumby”, który odbył się 30 sierpnia 2015 roku w mogilańskim parku.

Maraton to pozytywna energia dla całych rodzin, miłośników aktywnego wypoczynku i dobrej zabawy. Na nasze wydarzenie zaprosiliśmy całe rodziny. Podczas gdy rodzice tańczyli, dzieci brały udział w grach i zabawach. Dzieci mogły wziąć udział w kąciku przygotowanym przez instruktorów GOK – u, tj. malowanie, rysowanie kredą, rzucanie piłką i gra w badmintona oraz w kąciku harcerzy, tj. robienie zwierzątek z balonów, animacje z chustą Klanza, malowanie twarzy, malowanie porcelany, harcerski tor przeszkód (maski przeciwgazowe, siatki maskujące, dymiarka).

Wakacyjny Maraton Zumby to już 5 spotkanie Zubowiczów w takiej odsłonie i po raz kolejny pobiliśmy rekord! Na terenie mogilańskiego parku zebrało się około 160 osób – tych małych i tych dużych - które tańczyły do rytmów zumby. Wakacje zostały zakończone z ogromną dawką pozytywnej energii, a uczestnicy Maratonu prosili o kolejny taki maraton.

Maraton prowadzili: Alicja Ożóg, Wiktoria Balon, Anna Pospuła, Katarzyna Nowicka, Barbara Adukowska, Małgorzata Śliwińska, Sebastian Nabielec, Radek Majeran. Patronat nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Mogilany. Partnerem „Maratonu” był TAURON Dystrybucja Spółka Akcyjna.

Małgorzata Budek
GOK Mogilany