Dyskoteka w stylu lat 70-tcyh, czyli kolejna podróż Muzycznym Wehikułem Czasu.

W naszej gminie nieprzerwanie trwają prace testowe nad Muzycznym Wehikułem Czasu. Maszyna została uruchomiona po raz kolejny w sobotę 15 kwietnia na sali OSP Mogilany. Tym razem próbowaliśmy przenieść się do lat 70-tych minionego wieku.

O godzinie 20:00 w ruch została wprowadzona wszelka aparatura, z głośników rozbrzmiały pierwsze takty muzyki, a na parkiecie pojawiły się pierwsze pary. Ta podróż była troszeczkę bardziej sentymentalna niż poprzednie, a to wszystko za sprawą przebojów z tamtych lat.

Nie możemy w tym miejscu nie wspomnieć o uczestnikach tej wycieczki w przeszłość. Jak zwykle stawili się oni licznie i byli niezwykle dobrze przygotowani. Dzwony, koturny, szerokie kołnierze, zwiewne sukienki w styku hippie to niezbędne elementy w budowaniu klimatu lat 70-tych. Wielu z naszych śmiałków, którzy podjęli się próby podróży w czasie, to osoby, które już po raz kolejny są z nami podczas testów wehikułu. To dzięki nim nasze podróże w czasie są udane, bo to właśnie nasi niestrudzeni podróżnicy tworzą ten wspaniały klimat, za co serdecznie im dziękujemy.