„Kinder Mleczna Kanapka. Przerwa na Wspólne Czytanie”

Gminna Biblioteka Publiczna w Mogilanach bierze udział w akcji “Kinder Mleczna Kanapka. Przerwa na Wspólne Czytanie”, w której 300 bibliotek z całej Polski z największą liczbą głosów, wygra pakiet książek dla dzieci o wartości 1000 zł lub 500 zł.

Prosimy o wsparcie naszej Biblioteki w akcji Kinder, wspólnie możemy zdobyć pakiet książek dla naszych małych Czytelników. Aby pomóc nam wygrać, wystarczy zarejestrować się i głosować codziennie na naszą placówkę na stronie: https://www.kinder.com/pl/pl/xp/wspolneczytanie/#/vote-for-library/vote-for-library-form-section

Głosy można oddawać codziennie do 31.10.2021.
Jak się zarejestrować? 1. Wchodzimy na stronę https://www.kinder.com/pl w zakładce „Promocje i lokalne aktywności” klikamy „Przerwa na wspólne czytanie”
2. Wybieramy zakładkę „Głosuj na bibliotekę”.
3. W wyszukiwarce wpisujemy: Mogilany lub Gminna Biblioteka Publiczna w Mogilanach
4. Aby się zarejestrować klikamy w czerwony „przycisk” – Oddaj głos
5. Pod polem do logowania mamy czerwony „przycisk” zarejestruj się – klikamy i wpisujemy swój adres e-mail i hasło.
6. Aby aktywować konto musimy otworzyć swoją pocztę i wyszukać w spamie, ofertach lub na stronie głównej e-mail od „Przerwa na wspólne czytanie”. Klikamy w link aktywacyjny z e-maila i gotowe.
7. Po aktywacji konta możemy oddawać codziennie jeden głos na naszą Bibliotekę. Głosy oddajemy do 31.10.21

Mała podpowiedź: rejestrując się czy głosując na stronie Kinder warto adres e-mail wpisać ręcznie lub usunąć spacje po skopiowaniu e-maila. Bowiem gdy jest spacja lub odstęp po adresie e-mail - strona pokazuje komunikat: że jest błąd lub nie ma takiego e-maila w bazie.