Koncert kolęd i pastorałek - film

Niedziela, dzień świąteczny, czas odpoczynku i okazja do wysłuchania koncertu kolęd i pastorałek, a nawet do wspólnego kolędowania. Zorganizowaliśmy taki koncert, aby za przykładem Aniołów, Trzech Króli i pasterzy ogłosić że „ Chrystus się nam narodził”. Kolędowanie to piękna tradycja i ściśle łączy się z okresem Świąt Bożego Narodzenia – z czasem wyjątkowym, pełnym miłości, serdeczności, radości i ciepła.

W koncercie wystąpili uczestnicy zajęć wokalnych i muzycznych GOK-u. Wokaliści: Bachanek Julia, Gorczyca Alicja, Hachlica Aleksandra, Klaś Maja, Kopacz Natalia, Kotaś Zuzanna, Kumala Magdalena, Młynarczyk Małgorzata, Pawlik Ewa, Piekarczyk Natalia, Rybak Julia, Słomka Gabriela, Sroka Justyna, Strzebońska Urszula, Syrek Amelia, Tylek Katarzyna, Węglarz Zuzanna, Wróbel Michalina oraz gościnnie Antoś Sroka. Na pianinie grała Julia Przeworska, a na skrzypcach Alicja Bujas, Magdalena Kumala i Dominik Dryja.

Wokaliści zostali przygotowani przez instruktorów: Panią Małgorzatę Strzebońską – Sroka i Panią Elżbietę Król – Dryja. Instrumentalistów przygotowali instruktorzy: Pan Wojciech Paciorek i Pani Magdalena Pacut.

Po koncercie zostały wręczone nagrody laureatom konkursu „Ozdoba choinkowa”. Na konkurs wpłynęło w trzech kategoriach wiekowych łącznie 47 prac. Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie.