Wakacje z kulturą


           

     

Okres wakacji to czas odpoczynku, relaksu, ale zachęcaliśmy wszystkie dzieci żeby był to również czas spędzony aktywnie. Nasza oferta skierowana była do grup wiekowych 6 - 9 lat i 9 - 12 lat i tak skonstruowana, aby można było skorzystać ze wszystkich zajęć. Było w czym wybierać. Proponowaliśmy zajęcia i warsztaty manualne, plastyczne, taneczno-ruchowe, teatralne, zręcznościowo-wytrzymałościowe gry i zabawy. Wykorzystaliśmy teren i piękne otoczenie parku, aby jak najdłużej przebywać na świeżym powietrzu. Wszystkie zajęcia były bezpłatne.

W piątek 27 lipca dzieci mogły oglądnąć spektakl - przedstawienie, przygody i perypetie znanego drewnianego chłopca - Pinokia przeniesione w czasy współczesne, w wykonaniu Teatru Blaszany Bębenek. Żeby tradycji stało się zadość zorganizowaliśmy wycieczkę całodniową, a właściwie dwie wycieczki tj. do RABKOLANDU najlepszego rodzinnego parku rozrywki i edukacji w Polsce i do Krakowa do Kina Cinema City na film pt.”Iniemamocnych 2”. W Rabkolandzie można spędzić cały dzień - od otwarcia do zamknięcia parku, a i tak będzie mało, bo atrakcji jest moc. Ponad 30 urządzeń - od bajkowych do szalonych, które dostarczają w czasie przejażdżek nie mało emocji, place zabaw, teatry ruchomych figur (ponad 250 figur), tory formuły 1 i 2, latający autobus, łódź wikingów, odwrócony dom, gabinet luster i inne. Uczestnicy stwierdzili, że było „FAJNIE, a nawet BARDZO fajnie… i już. Za długo by opowiadać, szkoda czasu, najlepiej jest się wybrać tam osobiście.” Ponoć padał deszczyk, ale czy ktoś to zauważył???

Mamy nadzieję, że wakacje udały się, że wypoczęliście i z dużą dozą energii wrócicie na zajęcia by rozwijać swoje umiejętności. Prosimy zapoznać się z nasza ofertą zajęć na rok kulturalno – oświatowy 2018/2019 i od września dokonywać zapisów do poszczególnych pracowni.