Wokaliści GOK- u na prestiżowych festiwalach

W dniach 6-7 kwietnia 2018r. odbył się Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Dolnośląska Nutka” Bielawa 2018. Kwalifikacje do festiwalu odbyły się na podstawie wcześniej przesłanych nagrań. Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach reprezentowały: Ewa Czop i Wiktoria Gnot. Po zakwalifikowaniu się, wokalistki wraz ze 100 innymi uczestnikami z całej Polski zaprezentowały swoje utwory na scenie. W jury zasiadali artyści wielkiego formatu: Grażyna Łobaszewska, Szymon Wydra, Jerzy Petersburski Jr oraz Magdalena Ptaszyńska.

Natomiast 27 kwietnia br. w Centrum Kultury im. św. Jadwigi w Krakowie odbyły się kwalifikacje wstępne do 23. Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” organizowanego przez Tarnobrzeski Dom Kultury i Studio Pro - Media w Tarnobrzegu.

Wysłuchano 67 wykonawców. Do dalszego etapu tj. eliminacji regionalnych zakwalifikowały się: Urszula Strzebońska i Natalia Tylek. Wyróżnienie otrzymała Wiktoria Gnot. Trzymamy kciuki za nasze wokalistki i wierzymy, że wezmą udział w finale konkursu, który został zaplanowany na wrzesień w Tarnobrzeskim Domu Kultury.