• Sobota05 lipca 2025
    imieniny: Marii, Antoniego
  • Wakacje z kulturą - Turnus I piątek

    Dzień 5 – Spotkanie przy wielkim ekranie

    Ostatni dzień był czasem podsumowania. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom za udział w półkolonii oraz drobny upominek. Radości, śmiechu i wzruszeń nie brakowało!

    Dzieci odbyły również ostatnią wspólną wycieczkę – tym razem do Cinema City Zakopianka na niezwykle ciekawy i zabawny, a także poruszający film pt. „Jak wytresować smoka?"

    Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za pięć dni pełnych uśmiechu, kreatywności i dobrej zabawy. Wasza energia, zaangażowanie i otwartość sprawiły, że ten czas był wyjątkowy i inspirujący.

    Dziękujemy również rodzicom za zaufanie i powierzenie nam opieki nad dziećmi. To był piękny, pełen wrażeń czas, który dzięki Państwa wsparciu i otwartości mogliśmy zorganizować w atmosferze radości, bezpieczeństwa i wspólnego odkrywania świata kultury i zabawy.

    Mamy nadzieję, że efekty wspólnie spędzonego czasu będą długo cieszyć zarówno dzieci, jak i Państwa.

    PAMIĘTAJCIE:
    „Kultura uczy, bawi i wzrusza
    •⁠ ⁠niech do działania Cię porusza,
    a gdy kultura jest w planie dnia,
    to uśmiech sam na twarzy gra!”

    Wydarzenie w dniu: 04.07.2025
    • udostępnij na