Usługi

Malarstwo - Elżbieta Piszczek

W Gminnym Ośrodku Kultury mamy przyjemność gościć Artystkę Panią Elżbietę Piszczek, Absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie wydziału Architektury Wnętrz, gdzie w roku 1990 otrzymała dyplom Magistra Sztuki. Po ukończeniu studiów wyjechała do Stanów Zjednoczonych gdzie z przerwami kontynuowała pracę artystyczną w kierunku malarstwa i rysunku. Po powrocie do Polski intensywnie skupiała się na poszukiwaniu kierunku w swojej działalności artystycznej. Brała udział w wielu konkursach malarskich i miała kilka indywidualnych wystaw.

Zapraszając Państwa na tę wystawę oddajmy głos Autorce, która tak pisze o swoim malarstwie: Jestem miłośnikiem natury, dostrzegam piękno w jej prostocie co znajduje odzwierciedlenie w moich pracach. Moje malarstwo jest owocem wędrówek po polach i łąkach ,zapisywanie w szkicach i przelewaniem je na płótno. Próbuję stworzyć własną wizję natury. Lubię nawiązywać do motywów ludowych i charakterystycznych motywów Polskiego krajobrazu. Moimi ulubionymi technikami jest rysunek pastelami suchymi, malarstwo olejne i rysunek tuszem.