WYCIECZKA DO ZOO

Z okazji zakończenia roku kulturalno – oświatowego 2015/2016 Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach zorganizował dla uczestników zajęć wycieczkę do Krakowskiego ZOO.

Zafascynowane dzieci już w autobusie pytały jakie zwierzęta zobaczą. Gdy dojechaliśmy na miejsce, po przekroczeniu bramy ZOO było słychać „ochy” i „achy”, a głowy dzieci kręciły się dookoła chcąc zobaczyć wszystko na raz.

Uczestnicy naszej wycieczki najbardziej zachwycali się żyrafami, wielbłądami oraz „wielkimi kotami”. Jednak żadne zwierzę nie pobiło pingwinów! Tu dopiero były emocje! Jak tylko dzieci zobaczyły pingwiny stały jak zaczarowane, a pingwiny przed nimi popisywały się podczas pływania. Wielką atrakcją było również „Mini ZOO” w którym dzieci otrzymały marchewki i mogły karmić zwierzęta, a nawet je pogłaskać.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za spędzenie z nami czasu i świetną zabawę podczas zoologicznego spaceru. Do zobaczenia może już wkrótce na następnej wycieczce?

Małgorzata Budek GOK Mogilany