Wakacje z kulturą, czyli półkolonie w GOK

Pierwsze tygodnie lipca to czas szczególnej radości dla najmłodszych. Powód jest niezwykle prosty - na dobre rozpoczęły się wakacje, a wraz z nimi letnie półkolonie organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach. Przez trzy kolejne tygodnie lipca dzieci brały udział w rozmaitych atrakcjach i wycieczkach. Były harce w parkach, spotkania ze strażakami, wycieczki do Krakowa, lody, leśne podchody i wycieczki do kina. W każdym tygodniu dzieci odwiedzały różne interesujące miejsca, takie jak: Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ, Park Edukacji Globalnej, Zamek Królewski na Wawelu, Muzeum Inżynierii i Techniki, Ogród Zoologiczny i Krakowska Huta Szkła. W każdym z tych miejsc uczestnicy półkolonii mogli zobaczyć ciekawe okazy, a także poszerzyć swoją wiedzę poprzez zabawę i rozmaite warsztaty. Był to czas bardzo aktywny i radosny. Czas zawierania nowych przyjaźni, odkrywania świata, poznawania różnych dziedzin kultury, wspólnej zabawy i aktywności fizycznej.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszych półkolonii. Szczególne podziękowania kierujemy do strażaków OSP Mogilany, funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Świątnikach Górnych i pracowników Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie za przeprowadzanie dla dzieci niezwykle interesujących warsztatów edukacyjnych.

Turnus pierwszy

Turnus drugi