Harmonogram zajęć 2022

Utworzono: środa, 22, wrzesień 2021 08:49

NAUKA GRY NA PIANINIE
INSTRUKTOR - Wojciech Paciorek

Zajęcie indywidualne 4 x w miesiącu
Opłaty:
30 minut – 90 zł miesięcznie
45 minut – 120 zł miesięcznie

zajęcia wg indywidualnego harmonogramu
 
PONIEDZIAŁEK 15:20 – 19:45 Lista uczestników
CZWARTEK 12:30 - 19:45 Lista uczestników

NAUKA GRY NA PIANINIE
INSTRUKTOR - Oksana Momot

Zajęcie indywidualne 4 x w miesiącu
Opłaty:
30 minut – 90 zł miesięcznie
45 minut – 120 zł miesięcznie

zajęcia wg indywidualnego harmonogramu
 
PONIEDZIAŁEK 15:45 – 20:30 Lista uczestników

NAUKA GRY NA GITARZE
INSTRUKTOR - Jarosław Wilkosz

Zajęcie indywidualne 4 x w miesiącu
Opłaty:
30 minut – 90 zł miesięcznie
45 minut – 120 zł miesięcznie

zajęcia wg indywidualnego harmonogramu
 
WTOREK 15:05 – 20:40 Lista uczestników
ŚRODA 14:20 - 20:50 Lista uczestników

NAUKA GRY NA GITARZE
INSTRUKTOR - Wojciech Sroka

Zajęcie indywidualne 4 x w miesiącu
Opłaty:
30 minut – 90 zł miesięcznie
45 minut – 120 zł miesięcznie

zajęcia wg indywidualnego harmonogramu
 
ŚRODA 14:00 - 20:00 Lista uczestników

NAUKA GRY NA SKRZYPCACH
INSTRUKTOR - Karolina Błędowska

Zajęcie indywidualne 4 x w miesiącu
Opłaty:
30 minut – 90 zł miesięcznie
45 minut – 120 zł miesięcznie

zajęcia wg indywidualnego harmonogramu
 
PIĄTEK 14:10 - 20:05 Lista uczestników

ZAJĘCIA WOKALNE
INSTRUKTOR - Elżbieta Król - Dryja

Zajęcie indywidualne 4 x w miesiącu
Opłaty:
45 minut – 100 zł miesięcznie

zajęcia wg indywidualnego harmonogramu
 
PONIEDZIAŁEK 15:20 - 20:15 Lista uczestników
ŚRODA 17:50 - 20:15 Lista uczestników

ZAJĘCIA PLASTYCZNE
INSTRUKTOR - Ewa Gadnicka - Włodarczyk

Zajęcie grupowe 4 x w miesiącu po 90 minut
Opłata: 40 zł miesięcznie
ŚRODA 15:30 - 17:00 grupa 1 (6-7 lat) Lista uczestników
17:15 - 18:45 grupa 2 (8-12 lat) Lista uczestników
PIĄTEK 15:30 – 17:00 grupa 3 (8-12 lat) Lista uczestników

WARSZTATY RYSUNKU I MALARSTWA (młodzież i dorośli)
INSTRUKTOR - Ewa Gadnicka - Włodarczyk

Zajęcie grupowe 4 x w miesiącu po 90 minut
Opłata: 80 zł miesięcznie
ŚRODA 19:00 - 20:30 grupa 1 (młodzież) Lista uczestników
PIĄTEK 19:00 – 20:30 grupa 2 (dorośli) Lista uczestników

KREATYWNE WARSZTATY ARTYSTYCZNE
INSTRUKTOR - Magdalena Książek

Zajęcie grupowe 4 x w miesiącu po 90 minut
Opłata: 80 zł miesięcznie
PONIEDZIAŁEK 17:00 - 18:30 grupa 1 (7 + lat) Lista uczestników

ZUMBA KIDS
INSTRUKTOR - Alicja Ożóg

Zajęcie grupowe 4 x w miesiącu po 60 minut
Opłata: 40 zł miesięcznie

SALA OSP MOGILANY
(Mogilany, ul. Krakowska 5) 
ŚRODA
17:30 - 18:30 (kids 6-8 lat) Lista uczestników
PIĄTEK 17:30 - 18:30 (kids 9-12 lat) Lista uczestników

ZUMBA ZAAWANSOWANI
INSTRUKTOR - Alicja Ożóg

Zajęcie grupowe 4 x w miesiącu po 60 minut
Karnet na 4 wejścia - 40 zł (obowiązujący 2 miesiące od daty wydania)

SALA OSP MOGILANY
(Mogilany, ul. Krakowska 5)
ŚRODA I PIĄTEK 18:45 - 19:45 Lista uczestników

ZUMBA DLA DOROSŁYCH
INSTRUKTOR - Alicja Ożóg

Zajęcie grupowe 4 x w miesiącu po 60 minut
Karnet na 4 wejścia - 40 zł (obowiązujący 2 miesiące od daty wydania)

SALA OSP MOGILANY
(Mogilany, ul. Krakowska 5)
ŚRODA I PIĄTEK 20:00 - 21:00

JĘZYK ANGIELSKI
INSTRUKTOR - Anna Brzegowy

Zajęcie grupowe 4 x w miesiącu po 45 minut
Opłata: 60 zł miesięcznie
PONIEDZIAŁEK 15:50 - 16:35 kl. 8 SP Lista uczestników
16:40 - 17:25 kl. 3-4 SP Lista uczestników
17:30 - 18:15 kl. 1-2 SP Lista uczestników
18:20 - 19:05 kl. 5-6 SP Lista uczestników
19:10 - 19:55 dorośli Lista uczestników
20:00 - 20:45 dorośli Lista uczestników

JĘZYK FRANCUSKI
INSTRUKTOR - Marek Ziarko

Zajęcie grupowe 4 x w miesiącu po 45 minut
Opłata: 60 zł miesięcznie
Zajęcie dla 2 osób 4 x w miesiącu po 45 minut
Opłata: 120 zł miesięcznie
Zajęcie inywidualne 4 x w miesiącu po 45 minut
Opłata: 200 zł miesięcznie
CZWARTEK 19:00 - 19:45 grupa 1 - dorośli Lista uczestników
20:00 - 20:45 grupa 2 - dorośli Lista uczestników

ROBOTYKA
INSTRUKTOR - Robotyka KRAUL Kraków

Zajęcie grupowe 2 x w miesiącu po 90 minut
Opłata: 40 zł miesięcznie
WTOREK 16:00 - 17:30 grupa 1 (5-6 lat)
terminy: 5 i 19 października, 9 i 23 listopada,
7 grudnia, 4 stycznia, 1 i 15 lutego
Lista uczestników
16:00 - 17:30
grupa 2 (7+ lat)
terminy: 12 i 26 października, 30 listopada,
14 i 21 grudnia, 11 stycznia, 8 i 22 lutego
Lista uczestników
17:45 - 19:15
grupa 3 (7+ lat)
terminy: 12 i 26 października, 30 listopada,
14 i 21 grudnia, 11 stycznia, 8 i 22 lutego
Lista uczestników

SZACHY
INSTRUKTOR - Bogusław Wątor

Zajęcie grupowe 4 x w miesiącu po 45 minut
Zajęcia bezpłatne

CZWARTEK grupa 1 16.00 - 16.45 Lista uczestników
grupa 2 18:00 - 18:45 Lista uczestników

INFORMATYKA
INSTRUKTOR - Bogusław Wątor

Zajęcie grupowe 4 x w miesiącu po 45 minut
Zajęcia bezpłatne
 
CZWARTEK 17.00 - 17.45 grupa 1 Lista uczestników
19.00 - 19.45 grupa 2 Lista uczestników

SZKÓŁKA MUZYKOWANIA LUDOWEGO
INSTRUKTOR - Daniel Kübler



MŁODZIEŻOWA KAPELA ZESPOŁU REGIONALNEGO „MOGILANIE”
INSTRUKTOR - Daniel Kubler



ZESPÓŁ REGIONALNY „MOGILANIE”
Kierownik Artystyczny i choreograf: - Marek Harbaczewski



KAPELA ZESPOŁU REGIONALNEGO „MOGILANIE”
Kierownik: Adam Królik