ZUMBOWICZE NA WOŚP W SKAWINIE

To już 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Fundacja którą kieruje Jurek Owsiak, kupuje i przekazuje w darze szpitalom dziecięcym w Polsce najnowocześniejszy sprzęt medyczny, sprzęt ratujący życie i zdrowie dzieciom.

W tym roku 120 tys. wolontariuszy kwestowało na ulicach miast i miejscowości i nie tylko w Polsce. W każdym roku bite są rekordy. Ten najważniejszy to ilość zebranych pieniędzy, ale są też i inne, np. nasza pani instruktor zumby pani Alicja miała do „ogarnięcia ponad 100 dzieciaków” z którymi wystąpiła 12 stycznia br. w ramach akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Wśród tej „setki” były, (a jakże! ) nasze „zumbowiczki , które systematycznie dwa razy w tygodniu przychodzą na zajęcia do Ośrodka Kultury. No i udało się!!!, bo chcieć to móc. To nie pierwszy, ale jesteśmy przekonani, że też nie ostatni raz młodzież uczestniczyła w tak ważnej sprawie. Pomagajmy tym którzy sami pomóc sobie nie mogą i tym którzy nie mają sił i zdrowia, aby życie uczynić lepszym.