Pracownia Wokalna

Uczestnicy o zajęciach...

"Na zajęciach wokalnych, każdy uczestnik ma okazję poznać swoje mocne i słabe strony, a także podjąć wyzwanie udoskonalenia swojego talentu i pokonania własnych słabości. Dodatkowo wokaliści otrzymują wsparcie instruktorów, którzy skutecznie motywują do pracy, a także dbają o zachowanie wysokiego poziomu.Ja, pomimo wielu lat uczęszczania na zajęcia, wciąż uczę się czegoś nowegoi zdobywam nowe doświadczenia. Jestem szczęśliwa, że udało mi się trafić do GOK-u w Mogilanach, bo jestem pewna, że nie istnieje wiele miejsc, w których można w prezencie otrzymać możliwość rozwoju wokalnego, docenianego w wielu miejscach w Polsce."

Patrycja Kaim

"Lubię chodzić na zajęcia wokalne, ponieważ mogę miło spędzić czas z innymi uczestnikami, jeździć na różne festiwale po całej Polsce i pokazać się przed coraz szerszą publicznością. Dzięki zajęciom wokalnym obyłam się ze sceną, przez co stałam się odważniejsza. Najważniejsze jednak jest to, że dzięki pani Małgosi i panu Wojtkowi oraz innym pracownikom GOK-u mogłam rozwijać swoją pasję, za co z całego serca dziękuję. "

Anna Ożóg

"Lubię chodzić na zajęcia wokalne do GOK-u, dlatego że jest tam świetna atmosfera, którą tworzą mili i doświadczeni instruktorzy. Zajęcia są dla mnie interesujące, ponieważ mogę dużo się tam nauczyć."

Weronika Kaim

Zajęcia wokalne stanowią kompleksowe ujęcie wszelkich zagadnień związanych z piosenką, od indywidualnej oraz zespołowej nauki śpiewu i interpretacji, przez odpowiedni dobór oraz tworzenie repertuaru dla poszczególnych uczestników.

Zapraszamy dzieci i młodzież od 6 do 21 roku życia. Udział w zajęciach jest poprzedzony przesłuchaniami, których termin zostanie ogłoszony na stronie GOK-u.


Instruktor: Małgorzata Strzebońska-Sroka