Gminny Konkurs Recytatorski

We wtorek, 9 marca 2017 roku, w Gminnym Ośrodku Kultury w Mogilanach odbył się Gminny Konkurs Recytatorski, który był eliminacjami do etapu powiatowego 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Jury w składzie: Andrzej Róg i Michał Orzyłowski po wysłuchaniu 45 uczniów w kategoriach „Turniej Recytatorskie” i „Turniej Teatrów Jednego Aktora” złożyło wszystkim rycerzom Turnieju, uznanie za ducha walki i zachęcając do dalszego doskonalenia warsztatu nominowało 12 osób do eliminacji powiatowych Konkursu. Eliminacje powiatowe odbyły się 24 marca 2017 roku w mogilańskim dworze.

Nagrody i wyróżnienia zdobyte w eliminacjach powiatowych przez uczniów szkół z terenu gminy Mogilany :
• w kategorii wiekowej szkoły podstawowe klasy I – III: III miejsce Alicja Cichy, wyróżnienie Julia Rybak,
• w kategorii szkoły podstawowe klasy IV – VI: wyróżnienie Karolina Krupowies,
• w kategorii szkoły gimnazjalne: II miejsce Patrycja Musiał, wyróżnienia Natalia Nidecka i Julia Szczurek.

Wręczenie nagród i Gala Laureatów odbyła się 21 kwietnia w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie.

GOK Mogilany