Harmonogram zajęć w roku 2018/2019

Pobierz: Regulamin uczestnictwa w zajęciach
Pobierz: Zasady pobierania i wysokość opłat za zajęcia .pdf
Pobierz: Karta uczestnictwa w zajęciach.doc

NAUKA GRY NA PIANINIE
INSTRUKTOR - Wojciech Paciorek

Zajęcie indywidualne 4 x w miesiącu
Opłaty:
30 minut – 80 zł miesięcznie
45 minut – 100 zł miesięcznie
60 minut – 120 zł miesięcznie

zajęcia wg indywidualnego harmonogramu
 
poniedziałek 13.00 – 20.00 Lista uczestników
czwartek 12.30 - 20.00 Lista uczestników
sobota 8.00 - 14.15 Lista uczestników

_________________________________________________________

NAUKA GRY NA GITARZE
INSTRUKTOR - Jarosław Wilkosz

Zajęcie indywidualne 4 x w miesiącu
Opłaty:
30 minut – 80 zł miesięcznie
45 minut – 100 zł miesięcznie
60 minut – 120 zł miesięcznie

zajęcia wg indywidualnego harmonogramu
 
poniedziałek 14.00 – 20.45 Lista uczestników
środa 13.30 - 20.30 Lista uczestników
sobota 9.30 - 14.30 Lista uczestników

_________________________________________________________

NAUKA GRY NA GITARZE
INSTRUKTOR - Wojciech Sroka

Zajęcie indywidualne 4 x w miesiącu
Opłaty:
30 minut – 80 zł miesięcznie
45 minut – 100 zł miesięcznie
60 minut – 120 zł miesięcznie

zajęcia wg indywidualnego harmonogramu
 
środa 13.45 - 20.15 Lista uczestników

_________________________________________________________

NAUKA GRY NA SKRZYPCACH
INSTRUKTOR - Magdalena Pacut

Zajęcie indywidualne 4 x w miesiącu
Opłaty:
30 minut – 80 zł miesięcznie
45 minut – 100 zł miesięcznie
60 minut – 120 zł miesięcznie


Zajęcie indywidualne 8 x w miesiącu
Opłaty:
30 minut – 160 zł miesięcznie
45 minut – 200 zł miesięcznie
60 minut – 240 zł miesięcznie

zajęcia wg indywidualnego harmonogramu
 
czwartek 13.30 - 19:00 Lista uczestników
sobota 10.30 - 14.00 Lista uczestników

_________________________________________________________

ZAJĘCIA WOKALNE
INSTRUKTOR - Małgorzata Strzebońska-Sroka

Zajęcie indywidualne 4 x w miesiącu
Opłaty:
30 minut – 60 zł miesięcznie
45 minut – 80 zł miesięcznie

zajęcia wg indywidualnego harmonogramu
 
wtorek 14.15 - 21.00 Lista uczestników

_________________________________________________________

ZUMBA KIDS

INSTRUKTOR - Alicja Ożóg
Zajęcie grupowe 4 x w miesiącu po 60 minut
Opłata: 40 zł miesięcznie
 
środa 17.30 - 18.30 4-6 lat Lista uczestników
piątek 17.30 - 18.30 7+ lat Lista uczestników

_________________________________________________________

ZUMBA KIDS - ZAAWANSOWANI
INSTRUKTOR - Alicja Ożóg

Zajęcie grupowe 8 x w miesiącu po 60 minut
Opłata: 80 zł miesięcznie
 
środa i piątek 18.30 - 19.30 zaawansowani Lista uczestników

_________________________________________________________

ZUMBA DLA DOROSŁYCH
INSTRUKTOR - Alicja Ożóg

Zajęcie grupowe
Opłata: 10 zł wejście jednorazowe
 
środa i piątek- sala GOK-u 19:45 - 20.45

_________________________________________________________

TANIEC TOWARZYSKI
INSTRUKTOR - Karol Bronowski

Zajęcie grupowe 4 x w miesiącu po 60 minut
Opłata: 40 zł miesięcznie
 
poniedziałek 18.15 - 19.15 dorośli Lista uczestników

_________________________________________________________

ZAJĘCIA TANECZNE
INSTRUKTOR - Karol Bronowski

Zajęcie grupowe 4 x w miesiącu po 45 minut
Opłata: 40 zł miesięcznie
 
poniedziałek 17.30 - 18.15 6+ lat Lista uczestników

_________________________________________________________

ZAJĘCIA PLASTYCZNE
INSTRUKTOR - Ewa Gadnicka - Włodarczyk

Zajęcie grupowe 4 x w miesiącu po 90 minut
Opłata: 40 zł miesięcznie
 
środa 15.30 - 17.00 5-7 lat
grupa 1
Lista uczestników
17.15 - 18.45 8-12 lat
grupa 2
Lista uczestników
piątek 15.30 - 17.00 8-12 lat
grupa 3
Lista uczestników
17.15 - 18.45 5-7 lat
grupa 4
Lista uczestników

_________________________________________________________

WARSZTATY RYSUNKU I MALARSTWA
INSTRUKTOR - Ewa Gadnicka - Włodarczyk

Zajęcie grupowe 4 x w miesiącu po 90 minut
Opłata: 40 zł miesięcznie
 
środa 19.00 - 20.30 młodzież, dorośli
grupa 1
Lista uczestników
piątek 19.00 - 20.30 młodzież, dorośli
grupa 2
Lista uczestników

_________________________________________________________

KREATYWNE WARSZTATY ARTYSTYCZNE
INSTRUKTOR - Joanna Surówka

Zajęcie grupowe 4 x w miesiącu po 90 minut
Opłata: 60 zł miesięcznie
 
sobota 10.00 - 11.30 Lista uczestników

_________________________________________________________

JĘZYK ANGIELSKI
INSTRUKTOR - Anna Brzegowy

Zajęcia grupowe 4 x w miesiącu po 45 minut
Opłaty:
60 zł od osoby miesięcznie

 
poniedziałek 13.30 - 14.15 klasy 1 SP Lista uczestników
14.20 - 15.05 klasy 4 SP Lista uczestników
15.10 - 15.55 klasy 7-8 SP + gimnazjum Lista uczestników
16.10 - 16.55 klasy 5-6 SP Lista uczestników
17.00 - 17.45 klasy 2 SP Lista uczestników
17.50 - 18.35 klasy 3 SP Lista uczestników
18.40 - 19.25 dorośli grupa 1
(podstawowa)
Lista uczestników
19.30 - 20.15 dorośli grupa 2
(zaawansowana)
Lista uczestników

_________________________________________________________

JĘZYK NIEMIECKI
INSTRUKTOR - Karina Kantor

Zajęcia grupowe 4 x w miesiącu po 45 minut
Opłaty:
60 zł od osoby miesięcznie

 
piątek 16.15 - 17.00 klasy 4 -5 SP Lista uczestników
17.05 - 17.50 klasy 6-7 SP Lista uczestników
17.55 - 18.40 klasa 8 SP Lista uczestników
18.45 - 19.30 dorośli Lista uczestników

_________________________________________________________

JĘZYK HISZPAŃSKI
INSTRUKTOR - Weronika Urbanik-Pęk

Zajęcia grupowe 4 x w miesiącu po 45 minut
Opłaty:
60 zł od osoby miesięcznie

 
wtorek 16.30 - 17.15 klasy 4-6 SP Lista uczestników
17.20 - 18.05 klasy 1-3 SP Lista uczestników
18.15 - 19.00 dorośli Lista uczestników

JĘZYK FRANCUSKI
INSTRUKTOR - Marek Ziarko

Zajęcia grupowe 4 x w miesiącu po 45 minut
Opłaty:
60zł miesięcznie

 
środa 17.45 - 18.30 dzieci Lista uczestników
18.35 - 19.20 dorośli grupa 1
(podstawowa) 
Lista uczestników
19.45 - 20.15 dorośli grupa 2
(zaawansowana)
Lista uczestników

________________________________________________________

WARSZTATY ROBOTYKI
INSTRUKTOR - Kamil Windak

Zajęcie grupowe 2 x w miesiącu
Opłaty:
90 minut – 30 zł miesięcznie
 
wtorek
zajęcia: 2, 16 i 30 października, 13 i 27 listopada,
11 grudnia oraz 8 stycznia

16:00 - 17:30


17:45 - 19:15
5 -6/7 lat
grupa 1

5 - 6/7 lat
grupa 2
Lista uczestników

Lista uczestników
wtorek
zajęcia: 9 i 23 października, 6 i 20 listopada,
4 i 18 grudnia oraz 29 stycznia
               
16.00 - 17.30


17:45 - 19:15
7+ lat
grupa 3

7+ lat
grupa 4
Lista uczestników

Lista uczestników

_________________________________________________________

ZAJĘCIA TEATRALNE
INSTRUKTOR - Michał Orzyłowski

Zajęcie grupowe 4 x w miesiącu (1 x w tygodniu)
Zajęcia bezpłatne
 
czwartek 16.30 - 17.30 6+ lat Lista uczestników

_________________________________________________________

KOMPUTEROWE GRY EDUKACYJNE
INSTRUKTOR - Bogusław Wątor

Zajęcie grupowe 4 x w miesiącu (1 z w tygodniu)
Zajęcia bezpłatne
 
czwartek 16.00 - 16.45 6-9 lat Lista uczestników

_________________________________________________________

INFORMATYKA
INSTRUKTOR - Bogusław Wątor

Zajęcie grupowe 4 x w miesiącu (1 x w tygodniu)
Zajęcia bezpłatne
 
czwartek 17.00 - 17.45 10+ lat Lista uczestników
20.00 - 21.00 młodzież, dorośli Lista uczestników

_________________________________________________________

SZACHY
INSTRUKTOR - Bogusław Wątor

Zajęcie grupowe 4 x w miesiącu (1 x w tygodniu)
Zajęcia bezpłatne
 
czwartek 18.00 - 18.45 6+lat
grupa 1
Lista uczestników
19.00 - 19.45 6+lat
grupa 2
Lista uczestników

_________________________________________________________

DZIECIĘCY ZESPÓŁ REGIONALNY „MALI MOGILANIE”
INSTRUKTOR - Katarzyna Targosz

Zajęcie grupowe 8 x w miesiącu (2 x w tygodniu)
Zajęcia bezpłatne
 
poniedziałek


czwartek
16.00 - 17.30


17.30 - 19.00
Lista uczestników

_________________________________________________________

SZKÓŁKA MUZYKOWANIA LUDOWEGO
INSTRUKTORZY - Daniel Kubler i Edward Cholewa

Zajęcie indywidualne 4 x w miesiącu (1 x w tygodniu)
Zajęcia bezpłatne

zajęcia wg indywidualnego harmonogramu
 
poniedziałek 15.10 - 17.40 Lista uczestników
czwartek 15.55 - 20.00 Lista uczestników

_________________________________________________________

MŁODZIEŻOWA KAPELA ZESPOŁU REGIONALNEGO „MOGILANIE”
INSTRUKTOR - Daniel Kubler

czwartek 18.15 – 20.00

_________________________________________________________

ZESPÓŁ REGIONALNY „MOGILANIE”
INSTRUKTOR - Marek Harbaczewski

poniedziałek, czwartek 20.00 - 22.00

_________________________________________________________

KAPELA ZESPOŁU REGIONALNEGO „MOGILANIE”
Kierownik: Adam Królik

czwartek 20.00 - 22.00