Wokalistki zachwycają – czerwiec 2021r

Do XI Konkursu Piosenki Anglojęzycznej „ Singing Kids 2021”, instruktor Pani Małgorzata Strzebońska – Sroka zgłosiła cztery wokalistki : Aleksandrę Hachlicę, Magdalenę Kumalę, Urszulę Strzebońską, Zuzannę Węglarz i Duet „ ZULA” (Zuzanna i Urszula). Są to uczestniczki indywidualnych zajęć wokalnych prowadzonych w Gminnym Ośrodku Kultury w Mogilanach. Organizatorem konkursu był Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” w Krakowie. Pięcioosobowe jury wysłuchało i oceniło 68 solistów i 16 zespołów w IV kategoriach wiekowych. Łącznie w konkursie wzięło udział 160 osób. Wśród nagrodzonych nie zabrakło naszych wokalistek. W kategorii: soliści 13 –15 lat, Zuzanna zdobyła II miejsce, a w kategorii: zespoły 13-15 lat Duet „ZULA” III miejsce. Jury podkreśliło bardzo wysoki poziom umiejętności występujących. Koncert Laureatów planowany jest jesienią 2021r.

Gratulujemy!!!