Mikołaj na Grodzkiej w Mogilanach.

Rok temu Mikołaj obiecał, że pojawi się w Gminnym Ośrodku Kultury przy Grodzkiej 1. Jak obiecał tak zrobił. Przybył z mnóstwem przeróżnych prezentów, aby rozdać dzieciom, które bardzo licznie zgromadziły się w Ośrodku na interaktywnym spektaklu „ Mikołajkowy zawrót głowy” w wykonaniu aktorów Teatru Kameleon.

Szacowny Jegomość i tym razem złożył uroczystą obietnicę, że powróci tu za rok pod warunkiem, że dzieci będą grzeczne. Mikołaj wyjaśnił z czego tworzy prezenty. Otóż prezenty powstają z „dobrych uczynków i dobrego zachowania”. To trudne zadanie, ale wykonalne. Trzeba nad tym pracować. Przekonani jesteśmy, że dzieci były i będą grzeczne, gdyż każdy z prezentów był trafiony, a buźki roześmiane i pełne zachwytów. Przypuszczamy, że każdy dostał to o czym marzył.

A zatem do zobaczenia za rok.