Wystawa grafiki

Weronika Kuczmarz

Uczęszcza do trzeciej klasy Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie. Od czterech lat swoje zamiłowania rozwija na zajęciach w pracowni plastycznej Agaty Kwiatkowskiej MDK w Rzeszowie. Maluje obrazy akwarelowe, akrylowe i olejne. Jej przygoda z technikami graficznymi zaczęła sie rok temu a obrazy akwarelowe w ubiegłym roku, doczekały się pierwszej wystawy w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury.
Pani Weronika uczestniczy w plenerach i licznych warsztatach artystycznych oraz bierze udział w różnych konkursach. Prezentowana wystawa tym razem grafik, jest kolejną z współpracy wystawienniczej jaką nawiązały dwie pracownie, Pracownia Plastyczna Młodzieżowego Ośrodka Kultury w Rzeszowie oraz Pracownia Plastyczna Gminnego Ośrodka Kultury w Mogilanach.