Przedłużony termin składania wniosków o zwrot opłat za odwołane zajęcia

Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach informuje, że zostaje przedłużony termin składania wniosków o zwrot opłat za odwołane zajęcia, które nie odbyły się po wprowadzeniu w Polsce stanu epidemicznego.

Wnioski w formie pisemnej należy składać do dnia 15 grudnia 2020 roku:
1. w przypadku dokonania płatności przelewem, wniosek wraz z potwierdzeniem przelewu można przesłać na adres mailowy: Cette adresse e-mail est protégée contre les robots spammeurs. Vous devez activer le JavaScript pour la visualiser. ,
2. w przypadku dokonania płatności gotówką, wniosek wraz z paragonem lub oświadczeniem o zagubieniu paragonu należy złożyć osobiście w Gminnym Ośrodku Kultury w Mogilanach, ul. Grodzka 1.
Opłaty nieodebrane będą zaliczone na poczet przyszłych zajęć.
Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość udziału w zajęciach prowadzonych zdalnie ( wokal, gitara, skrzypce).

Pobierz: Wniosek o zwrot opłat za zajęcia