Nabór na warsztaty teatralne

Z przyjemnością informujemy, że nasz instruktor warsztatów teatralnych, Pan Michał Orzyłowski – aktor, decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego otrzymał stypendium twórcze, w ramach którego wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Mogilanach będzie realizował warsztaty teatralne. Celem warsztatów jest przygotowanie i wystawienie spektaklu teatralnego na bazie legend z małopolski.

Nieważne czy masz 18 czy 65 lat, jeśli chcesz odnaleźć skarb w ruinach zamku, poznać tragiczną historię pewnego młodego mężczyzny lub dowiedzieć się jak to możliwe, że kobieta może mieć dwóch mężów, zapraszamy na warsztaty teatralne do Gminnego Ośrodka Kultury w Mogilanach. Czeka was poznanie ciekawych historii i legend z licznych małych miejscowości. Warsztaty tylko dla osób pełnoletnich. Zapisy tel. 12 270 16 12 lub 604 256 083.

Warsztaty realizowane są w ramach stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.