„Przedsmak Świąt” - V Mogilański Kiermasz Bożonarodzeniowy

Święta Bożego Narodzenie tuż - tuż, więc 8 grudnia br. zorganizowaliśmy w Ośrodku Kultury w Mogilanach po raz piąty Kiermasz Bożonarodzeniowy, aby pokazać prace – dzieła twórców regionalnych, artystów i handlowców, uczniów szkół z terenu gminy Mogilany i podopiecznych Bonifraterskiej Fundacji Dobroczynnej z Konar. To naprawdę istne arcydzieła wykonane ręcznie. Jest to dobra okazja, aby zakupić niepowtarzalne prezenty nie tylko dla siebie, ale także dla innych, dla bliskich, znajomych, przyjaciół. Wystawcy bardzo się starają, aby pokazać swój kunszt i z roku na rok ilość przybywających zwiększa się.

Jednocześnie odbywały się dla dzieci świąteczne warsztaty – dekorowanie lukrem pierniczków, wykonywanie stroików świątecznych, ozdób choinkowych i kartek świątecznych, które można wykorzystać do napisania życzeń. Warsztaty były bezpłatne i wszystkie rzeczy wykonane na zajęciach dzieci zabrały ze sobą do domu.

GOK Mogilany