Pracownia Taneczno - Ruchowa

Zumba

To forma zajęć taneczno-fitnesowych dla każdego bez względu na wiek, płeć i kondycję. Łatwe do naśladowania kroki taneczne, urozmaicona kompozycja ruchów i energetyczna muzyka sprawiają, że każdy uczestnik dobrze się bawi, a przy tym pracuje nad osiągnięciem dobrej formy fizycznej.

Zumba dla dorosłych

Na każdych zajęciach uczestnicy poznają muzykę kultur z całego świata. Układy taneczno-fitnesowe opracowane są na bazie różnorodnych stylów tanecznych tj.: cumbia, merengue, salsa, samba, cha-cha, mambo, twist, reggaeton, flamenco, rumba, taniec brzucha.

Zajęcia dla dzieci - ZUMBA KIDS

Jest to program taneczny opracowany dla dwóch grup wiekowych 4-6 i 7-12. Podczas zajęć ZUMBA KIDS dzieci uczą się tańca, koordynacji, równowagi, rozwijają kreatywność, dyscyplinę oraz pamięć! Grupy taneczne będą mogły zaprezentować swoje umiejętności na wydarzeniach czy konkursach tanecznych co dodatkowo wzmocni motywację dzieci do uczestnictwa w zajęciach. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy chcą aktywnie i tanecznie spędzać wolny czas.

Instruktor i opiekun zajęć - Alicja Ożóg

Zajęcia taneczno - rytmiczne

Zajęcia dla dzieci, w dużej mierze skierowane na prawidłowy rozwój fizyczny, otwierające na interpretację ruchową i umiejętność słuchania muzyki. Bazujące na technice tańca klasycznego, ludowego, towarzyskiego i nowoczesnego. Zajęcia mają na celu opanowanie podstawowych kroków i figur w tańcach i zabawach, wyrobienie poczucia rytmu i płynności ruchów, rozwijanie indywidualnych zainteresowań dziecka, poprawę wydolności układu krążenia i oddychania.

Instruktor: Karol Bronowski


TANIEC TOWARZYSKI

Taniec to nie tylko rozrywka, ale także mile spędzony czas, a dla wielu osób to nawet sposób na życie. Na zajęciach będzie się pracować nad kondycją fizyczną oraz poruszaniem w rytm muzyki. Podstawową zasadą jest, aby taniec towarzyski niósł radość. Zajęcia skierowane są do młodzieży i dorosłych – mile widziane pary.

Instruktor: Karol Bronowski