Pracownia Językowa

Język angielski

„Be an English expert!”

Zapraszamy na zajęcia z języka angielskiego uczniów szkoły podstawowej, młodzież gimnazjalną oraz dorosłych. Proponujemy zróżnicowany materiał, innowacyjne podejście do nauczania słownictwa i gramatyki, oraz logiczny i atrakcyjny układ zajęć. Ponadto uczniom klas piątych i szóstych oraz gimnazjalistom zapewniamy solidne przygotowanie do sprawdzianu końcowego i egzaminu gimnazjalnego.

Pracujemy z Repetytoriów wydawnictwa Longman i Macmillan. Program zajęć dla grupy dorosłych będzie dostosowany do potrzeb grupy.

Lektor - Anna Brzegowy

 

Język hiszpański

„Hiszpański bez granic”

Zapraszamy na kurs języka hiszpańskiego i kultury krajów hiszpańskojęzycznych dla dzieci (wiek 6+) młodzieży i dorosłych. Jeszcze nie mówisz po hiszpańsku? Przyjdź do naszego Ośrodka i sprawdź dlaczego warto uczyć się tego języka, który z dnia na dzień zyskuje na popularności w Polsce i na całym świecie. GOK oferuje kursy zarówno dla początkujących, jak i dla tych, którzy chcą doskonalić język. Nauczyciele skupiają się na praktycznej znajomości języka, stosują nowoczesne metody nauczania. Na kursach uczniowie poznają język pod względem jego różnorodności i wielokulturowości.

Lektor - Weronika Urbanik-Pęk - pedagog, mgr filologii hiszpańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego

 

Język niemiecki

Zapraszamy na zajęcia z języka niemieckiego uczniów szkoły podstawowej, młodzież gimnazjalną oraz dorosłych. Zajęcia skierowane są zarówno do osób zaczynających naukę od podstaw jak i osób, które uczą się już i mają kontakt z językiem niemieckim.

Lektor - Karina Kantor

 

Język francuski

Zapraszamy na zajęcia z języka francuskiego uczniów szkoły podstawowej, młodzież gimnazjalną oraz dorosłych. Zajęcia skierowane są zarówno do osób zaczynających naukę od podstaw jak i osób, które uczą się już i mają kontakt z językiem francuskim.

Lektor - Marek Ziarko